7 stycznia 2017
1 stycznia 2017
1.1
Pierwszy, pierwszy ...
i pierwszy spacer w tym Nowym Roku ...
wracam do fotografii ... już czas ... nadszedł już czas.
No bo kiedy, jak nie teraz?
https://www.youtube.com/watch?v=FskOzt6INlQ
13 grudnia 2016
20 listopada 2016
10 listopada 2016
11 października 2016
Co lubisz?
- Co lubisz?
- Dziwne pytanie. Ty tak na serio? ... Ok. Lubię ... to i tamto ... to i owo ...
- Ale tak naprawdę ... to co lubisz?
- Hmmm ... wodę. Wodę lubię. Lubię jej spokój i niepokój. Lubię jej kolor i brak koloru. Siłę i bezwład. Umieranie i wracanie.
...
https://www.youtube.com/watch?v=7QNbQISj-AU
6 września 2016
Subskrybuj:
Posty (Atom)






