11 lipca 2015
7 lipca 2015
6 lipca 2015
29 czerwca 2015
43
Zastanawiałam się, co by tu napisać ... i nic nie przychodzi do głowy, ani mądrego ani ciekawego.
Dobrze mi.
Po prostu dobrze mi.
I nie chcę myśleć co by było, gdyby ... było.
Dobrze mi w dniu moich 43 lat.
21 czerwca 2015
15 czerwca 2015
24 maja 2015
Subskrybuj:
Posty (Atom)








