6 grudnia 2014
22 listopada 2014
Zasypało nas ...
Skakałam dziś jak dziecko w tym śniegu ...
dziwne bo ja śniegu nie lubię.
Każdego dnia mocniej kocham swoją wieś.
https://www.youtube.com/watch?v=rCuALWK6ZNg
12 listopada 2014
Nicnierobienie
rzadko zdarza się
bym miała czas
na chwile
stania
stoję i nic nie robię
bo patrzenie
to chyba
nicnierobienie
https://www.youtube.com/watch?v=ImOBrjSsHuw
11 listopada 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)







