25 września 2014

Bez tytułu - bez linku



Spotkanie z Alfredem





Zwykle mijam
w drodze wte i wewte

Dziś zajechałam ... było dość późno ...
Zmieniło się do niepoznania ...

Zaszłam by podziękować

Ustawiłam kilka puszek - i przesiąkłam miejscem

Siwy Łeb - zobaczyłam w ostatniej chwili, bo już wracałam do auta.
Postaliśmy, pogadaliśmy ...

- czekaj chwilę, zaraz wracam ... masz tu "to" - mniej przy sobie - to bardzo ważne "to".

Wzięłam i schowałam do kieszeni - będę mieć przy sobie - tak.

- a na karcie masz mój telefon, jakby co.



https://www.youtube.com/watch?v=21JyZkwrr08

21 września 2014

Niedokończony jasny portret Twój



https://www.youtube.com/watch?v=S1_o8uu6uOo

20 września 2014

Zimą jest zimno



https://www.youtube.com/watch?v=XMCkSuaBMbU

12 września 2014

wspomnienia



https://www.youtube.com/watch?v=AHiX3W644K4

8 września 2014

nie mam prawa być sama ...



bo nie należę
już do siebie ...

6 września 2014

3 lata

straciłam zdjęcia na blogu

zastanawiam się
czy
uzupełniać to
czy dać
sobie z tym spokój ...