7 czerwca 2014
6 czerwca 2014
4 czerwca 2014
2 czerwca 2014
1 czerwca 2014
25 maja 2014
Malarze holenderscy
"Malarze holenderscy malowali ludzi starych i pokurczonych. Nie ukrywali brzydoty swoich modeli, ale pokazywali ich piękno, bo mieli dystans do swego tworzywa. W naszej piramidzie jesteśmy zarazem tworzywem i twórcami. Otóż gdyby ktoś był niedoskonały fizycznie nie wiedziałby gdzie kończy się i gdzie zaczyna się jego brzydota. I nie sposób żeby miał właściwy dystans do samego siebie. To jest powód, dla którego sądzę, że osobiście, nie mogę już dłużej brać udziału w tej gimnastyce. Nie umiem znaleźć dystansu."
https://www.youtube.com/watch?v=2n8nkACTF8Q
24 maja 2014
Subskrybuj:
Posty (Atom)






