27 lipca 2013

Może morze

byłam
musiałam być
więc
byłam



Olafur
wody
da

http://www.youtube.com/watch?v=8eo1xMC7VbU

29 czerwca 2013

26 czerwca 2013

Sześć cztery pięć


Mój wspaniały Przyjaciel
wiersza mi napisał

Wiersza zgrabnego
i mądrego

"czy to w kwadracie
czy w panoramy
szerokim majestacie
harmonii szukaj bracie
sześć cztery pięć
sześć dziewięć lub dwanaście
w którąkolwiek stronę
się udasz retio aspektów
porządkiem się siostro delektuj
niech cię nie zwiodą
samozwańczych mędrców rady
że łatwo można bezkarnie
łamać zasady
gdy kompozycji nie ładu
dopuścisz się grzechu
wiec twój obraz
niechybnie skończy w śmietniku
linią kształtem perspektywą
czyń swą wizję żywą"


Sławku, dziękuję

22 czerwca 2013

Jest!


Co?
Jak to co?

Lato jest.

Czekalim, czekalim ... no i sie doczekalim.


A kto zaśpiewa ...?
Oczywiście Ona ...

http://www.youtube.com/watch?v=guKoNCQFAFk