W końcu zrobiłam aparat.
A potem załadowałam papier i poszłam.
A potem wróciłam i wywołałam.
No i jest.
Dwie pierwsze moje dziury w barycie.
Dziełko :)
22 listopada 2012
21 listopada 2012
17 listopada 2012
10 listopada 2012
6 listopada 2012
4 listopada 2012
Mówią ...
... że nie warto wchodzić
do tej samej rzeki
drugi raz ...
http://www.youtube.com/watch?v=zDD4ELz2ZDY&feature=share
do tej samej rzeki
drugi raz ...
http://www.youtube.com/watch?v=zDD4ELz2ZDY&feature=share
3 listopada 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)








