nie wiem ...
Łażenie po zapomnianych miejscach bywa bogate lub nie-bogate.
Tym razem bogate w dwa kleszcze.
:)
http://www.youtube.com/watch?v=rgac7c7wgS8&feature=related
21 kwietnia 2012
20 kwietnia 2012
Zółć, zieleń i fiolet ...
jakoś nie pasują do koloru mojej skóry ...
Latać to na razie ... ni będęm
http://www.youtube.com/watch?v=2FiGZG1tmz0
Latać to na razie ... ni będęm
http://www.youtube.com/watch?v=2FiGZG1tmz0
19 kwietnia 2012
18 kwietnia 2012
14 kwietnia 2012
Takznośna lekkość bytu ...

"Człowiek przeżywa wszystko po raz pierwszy i bez przygotowania. To tak, jakby aktor grał przedstawienie bez żadnej próby. Cóż może być warte życie, jeśli pierwsza próba już jest życiem ostatecznym? Dlatego życie zawsze przypomina szkic. Ale nawet szkic nie jest właściwym określeniem, bo szkic to zawsze zarys czegoś, przygotowanie do obrazu, gdy tymczasem szkic, jakim jest nasze życie, to szkic bez obrazu, szkic do czegoś, czego nie będzie."
Spotkałam dziś 9'tą małpę ... zostało jeszcze 3
http://www.youtube.com/watch?v=RhdZHDal6Sc
"Metafory są rzeczą niebezpieczną.
Z metaforami nie należy igrać."
13 kwietnia 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)







