25 września 2010

Całuj imię me ...


http://www.youtube.com/watch?v=vZuQsH6ocaY

23 września 2010

Maciek ...

Psiowo ...

Summertime


Moja ulubiona pora roku ... odchodzi ...
Szkoda ...

http://www.youtube.com/watch?v=d7cNtjQW4Mc&feature=related

22 września 2010