26 grudnia 2014
21 grudnia 2014
6 grudnia 2014
22 listopada 2014
Zasypało nas ...
Skakałam dziś jak dziecko w tym śniegu ...
dziwne bo ja śniegu nie lubię.
Każdego dnia mocniej kocham swoją wieś.
https://www.youtube.com/watch?v=rCuALWK6ZNg
Subskrybuj:
Posty (Atom)







