29 grudnia 2013
14 grudnia 2013
Diabelski młyn - lód
" Długo stałam przed diabelskim młynem.
Większość ludzi siadała do wagoników w poszukiwaniu wrażeń,
lecz gdy tylko młyn ruszał,
ci sami ludzie,
umierali ze strachu i błagali by zatrzymać maszynerię.
Czego właściwie oczekiwali?
Skoro wybrali przygodę,
powinni pójść na całość."
11
http://www.youtube.com/watch?v=OLOB6o8-kQ8
9 grudnia 2013
7 grudnia 2013
2 grudnia 2013
Dziś spadł pierwszy śnieg
http://www.youtube.com/watch?v=_O-WHevzCR8
Zaczyna się dla mnie
trudny czas.
Bo nie lubię ...
zimna,
zimy,
bieli,
braku światła,
braku wiatru ciepłego,
braku ciepła pod stopami ...
1 grudnia 2013
24 listopada 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)






