29 grudnia 2013

Linie papilarne


Pana
Boga
tkwiące
w
każdym
z
nas ...
""
p. C.

http://www.youtube.com/watch?v=r4WlNj1TTqA

14 grudnia 2013

Diabelski młyn - lód



" Długo stałam przed diabelskim młynem.
Większość ludzi siadała do wagoników w poszukiwaniu wrażeń,
lecz gdy tylko młyn ruszał,
ci sami ludzie,
umierali ze strachu i błagali by zatrzymać maszynerię.

Czego właściwie oczekiwali?

Skoro wybrali przygodę,
powinni pójść na całość."

11

http://www.youtube.com/watch?v=OLOB6o8-kQ8

2 grudnia 2013

Dziś spadł pierwszy śnieg



http://www.youtube.com/watch?v=_O-WHevzCR8

Zaczyna się dla mnie
trudny czas.
Bo nie lubię ...
zimna,
zimy,
bieli,
braku światła,
braku wiatru ciepłego,
braku ciepła pod stopami ...