Darku, dzięki za przypomnienie.
:)
http://www.youtube.com/watch?v=qkxlCw-_ljI
9 czerwca 2012
Wczoraj ...
było słońce ...
a dziś
myślę, że będzie ...
deszcz ...
Może dam wielkiego susa
i przeskoczę ten dzisiejszy ...
deszcz
http://www.youtube.com/watch?v=8rp3juu1xyQ&feature=related
Poznałam Staszica ...
przypadkiem, jakoś tak samo wyszło.
Nie planowałam.
Z każdą minutą ... znajomość stawała się coraz ciekawsza ...
W sumie nawet byłam zaskoczona, bo to nie mój typ.
Dziwne.
Poznałam Staszica.
http://www.youtube.com/watch?v=Ki25TUuykNE&feature=related
7 czerwca 2012
5 czerwca 2012
4 czerwca 2012
3 czerwca 2012
Subskrybuj:
Posty (Atom)





