24 maja 2010

Portret


Jakże bliski ...

I znów kfiatki se trzasłam ...


Se7en ...

Moja ulubiona liczba ...

... i film pod takim tytułem...

nutki ... + tekst ...

http://www.youtube.com/watch?v=lUMPN4XK-yQ

23 maja 2010

Bez statywu ...




Z łapki i wiało jak cholera... ale ... ale lubię te kolory ...

Choinka ...


Ponoć to na bobry... by nie podgryzały pomostów

Przed zachodem ...


żaby darły się jak opętane... komary cięły jak wariaty ... a czas ... zatrzymał się ...

Uroki imprezowania nocą ...


Komary ... komu potrzebne to paskudztwo?